Ivana Laštůvková získala zlatou medaili na GP Polish Open

Třetí říjnový víkend se v Polsku uskutečnilo XV.Mezinárodní Karate Grand Prix POLISH OPEN 2021.
Letošní ročník měl silné zastoupení startujících, kdy se turnaje zúčastnilo celkem 1361 závodníků ze třiceti jedna zemí. Součástí medailově velice úspěšné výpravy reprezentace Českého svazu karate Goju-ryu byli i zástupci kroměřížského oddílu Ivana Laštůvková a Igor Laštůvka. Oba závodníci v silné konkurenci potvrdili skvělou formu a vybojovali výborné výsledky. Igor Laštůvka se v disciplíně Kata dorostenci probojoval až do finálového kola, kde získané body rozhodly o možnosti bojovat o bronzovou medaili. Laštůvka i jeho soupeř ze Slovenska předvedli kvalitně zacvičená kata.  Rozhodčí se však ve svém bodovém hodnocení přiklonili na stranu soupeře a Laštůvka si odvezl pěkné 5.místo. Ivana Laštůvková nastoupila v kategorii Kata ženy Masters a získala zlatou medaili.