Naše úspěchy

Úspěchy v sezoně 2019/2020

  • 5. MS karate Goju Ryu Kuala Lumpur, Malajsie, 19.-22. 9. 2019
    • Ivana Laštůvková – 3 . místo Kata veteránky+35let
    • Igor Laštůvka – 5. místo Kata minikadeti, 5. místo Kumite minikadeti -44 kg
  • Budapešť Open Masters, Maďarsko – Adam Raušer – 3. místo Kata mladší žáci
  • International Masters Open, Basilej, Švýcarsko – Adam Raušer 3. místo, Kata mladší žáci

Úspěchy v sezoně 2018/2019

  • Lions Cup 2019, Pardubice, 15.6.2019
    • Ondřej Haša – 3. místo Kumite Individual male U14 -52
    • Ladislav Havel – 3. místo ata Masters individual male 46 years and over
  • 1. kola Národního Poháru žactva ČSKe Soběslav, 8.6.2019
    • Adam Raušer 2. místo Kata Mladší žáci 10-11
  • 25. MČR ČSKGr 2019, Brno, 25.5.2019 – 26 medailí (kompletní výsledky zde)
  • KARATE EUROCUP 2019, Zell am See, Rakousko, 19.5.2019
    • Igor Laštůvka – 3. místo Kata Individual male U14
    • Ivana Laštůvková – 1. místo Kata Individual female Sen +35
    • Adam Raušer – 7. místo Kumite Individual male U12 -38
    • Ivan Geisler – 4. místo Kumite Individual male U18 Open
  • 2. kolo Jihomoravského poháru talentů 2019 a Krajského Poháru JSK ČSKe 2019, Tišnov 12.5.2019 (13 medaili, výsledky zde a zde)
    • Tomáš Vrbecký (8. kyu) – 5. místo Karate Agility ml. žáci 10-11 let, 3. místo Kumite Beginner ml. žáci 10-11 let
    • Filip Posolda – 3. místo Karate Agility st. žáci 12-13 let, 3. místo Kihon Ido st. žáci 12-13 let, 3. místo Kumite Balloon st. žáci 12-13 let
    • Petra Němečková – 2. místo Karate Agility st. žákyně 12-13 let, 1. místo Kihon Ido st. žákyně 12-13 let
    • Eliška Diasová – 3. místo Karate Agility st. žákyně 12-13 let
    • Lucie Šišková– 6. místo Karate Agility st. žákyně 12-13 let, 5. místo Kumite Balloon st. žákyně 12-13 let
    • Alex Knap (8. kyu) – 3. místo Kihon Ido ml. žáci 10-11 let, 5. místo Kumite Balloon ml. žáci 10-11 let, 1. místo Kata Beginner ml. žáci 10-11 let, 3. místo Kumite Beginner ml. žáci 10-11 let
    • David Zlámal (8. kyu) – 7. místo Kihon Ido ml. žáci 10-11 let
    • Libor Babušík – 3. místo Kumite Balloon ml. žáci 10-11 let
    • Markéta Hrušková (8. kyu) – 7. místo Kata Beginner ml. žákyně 10-11 let, 5. místo Kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let
    • Ondřej Haša (4. kyu) – 3. místo Kata starší žáci 12-13 let
    • Adam Raušer (6. kyu) – 1. místo Kata mladší žáci 10-11 let
  • Grand Prix Žilina 2019, Žilina, 27.4.2019 – Adam Raušer 3. místo Kata starší žiaci 10-11 rokov
  • 3. kolo Národního poháru a Poháru Talentů v karate Goju Ryu 2019, Bruntál, 6.4.2019 (20 medailí, kompletní  zde a zde)
  • 2. kolo Národního Poháru v karate Goju-Ryu 2019, Hodonín, 16.3.2019 (7 medailí, kompletní výsledky zde)
    • Ivan Geisler 1. místo Kumite junioři,  Adam Raušer 3. místo Kata ml. žáci a 2. místo Kumite ml. žáci, Armando Morales 3. místo Kata dorostenci a 3. místo Kumite dorostenci,  Igor Laštůvka 1. místo Kata st. ž. a 3. místo Kumite st. žáci, Radek Horehleď 5. místo kata dorostenci, Šimon Cícha 5. místo kumite dorostenci
  • 2. kolo Poháru talentů Goju-Ryu 2019, Hodonín, 16.3.2019 (21 medailí, kompletní výsledky zde)
    • Libor Babušík (ml. ž. 8-9 let): 5. místo Karate agility a 5. místo Kihon Ido,
    • Jakub Blaha (st. ž. 12-13 let): 1. místo Karate Agility, 3. místo Kihon Ido a 3. místo Kumite Balloon,
    • Rozárie Cieslarová (ml. ž. 10-11 let): 5. místo Karate agility a 3. místo Kumite Balloon,
    • Eliška Diasová (st. ž. 12-13 let): 2. místo Karate agility, 5. místo Kihon Ido a 3. místo Kumite Balloon
    • Markéta Hrušková (ml. ž. 10-11 let): 7. místo Karate agility, 5. místo Kumite Balloon, 5. místo Kata Beginner a 3. místo Kumite Beginner
    • Alex Knap (ml. ž. 8-9 let): 3. místo Kihon Ido, 5. místo Kumite Balloon, 3. místo Kata Beginner a 1. místo Kumite Beginner
    • Petra Němečková (ml. ž. 10-11 let): 2. místo Karate agility, 2. místo Kihon Ido
    • Filip Posolda (st. ž. 12-13 let): 2. místo Karate agility, 1. místo Kihon Ido a 1. místo Kumite Balloon,
    • Lucie Šišková (st. ž. 12-13 let): 4. místo Karate agility, 3. místo Kihon Ido a 5. místo Kumite Balloon
    • Tomáš Vrbecký (ml. ž. 8-9 let): 6. místo Karate agility, 5. místo Kumite Balloon, 5. místo Kata Beginner a 5. místo Kumite Beginner
    • David Zlámal (ml. ž. 10-11 let): 1. místo Karate agility, 3. místo Kihon Ido
    • Šimon Zavadil (st. ž. 12-13 let): 3. místo Karate agility, 2. místo Kihon Ido a 2. místo Kumite Balloon
  • 1. kolo Krajského poháru JSK ČSKe 2019, Rosice 24.2.2019 (3 medaile, kompletní výsledky zde)
    – Ondřej Haša 2. místo Kata st. žáci ?
    – Radek Horehleď 5. místo Kata dorostenci
    – Adam Raušer 1. místo Kata ml. žáci ?, 5. místo Kumite ml. žáci BRH
    – Šimon Cícha 3. místo Kumite Dorostenci BRH ?
  • 1. kolo Jihomoravského poháru talentů 2019, Rosice 24.2.2019 (8 medailí, kompletní výsledky zde)
    – disciplína Agility: 3 medaile ???
    – disciplína Kihon Ido: 2 medaile ??
    – disciplína Kumite Balloon: 1 medaile ?
    – disciplína Kata Beginner: 1 medaile?
    – disciplína Kumite Beginner: 1 medaile ?

 

  • 1. kolo Národního Poháru v karate Goju-Ryu 2019, Hustopeče, 3.2.2019 (7 medailí, kompletní výsledky zde)
  • 1. kolo Poháru talentů Goju-Ryu 2019, Hustopeče, 3.2.2019 (19 medailí, kompletní výsledky zde)

 

  • SKIF Prague Open 2018, 16.12.2018
    • Ivan Geisler – 1. místo, kumite dorostenci +60kg
  • MČR ČSKe Jindřichův Hradec 7.-8.12.2018
    • Ivana Laštůvková 1. místo kata ženy do 45let
    • Adam Raušer – 3. místo kata ml. žáci 10-11 let
    • Ladislav Havel 3. místo kata Masters muži 50+
  • NP žactva 2018 – 3.kolo, Dubňany, 17.11.2018
    • Ondřej Haša 3. místo kata starší žáci
    • Adam Raušer 2. místo kata mladší žáci
  • Grand Prix Ostrava 2018 3.-4.11.2018
    • Igor Laštůvka 1. místo Kata male U14,  2. místo Kata male U13
    • Ivana Laštůvková – 1. místo Kata female masters +35let
  • Krajské Mistrovství JMK 2018 (JSK ČSKe), Brno, 21.10.2018 (11 medailí, kompletní výsledky zde)
    • Alex Knap 5. místo Kihon ido Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
    • Ivan Geisler 1. místo Kumite Dorostenci BRH
    • Radek Horehleď 1. místo Kata Dorostenci
    • Armando Morales 2. místo Kata Dorostenci, 2. místo Kumite Dorostenci BRH
    • Šimon Cícha 3. místo Kata Dorostenci, 3. místo Kumite Dorostenci BRH
    • Tomáš Jarka 5. místo Kata Dorostenci
    • Igor Laštůvka 1. místo Kata Starší žáci
    • Ondřej Haša 3. místo Kata Starší žáci
    • Adam Raušer 1. místo Kata Mladší žáci 10-11, 3. místo Kumite Mladší žáci 10-11 BRH
    • Adéla Hrajnohová 2. místo Kata Mladší žákyně 10-11
  • Krajský pohár Olomouckého svazu karate ČSKe,  Velká Bystřice, 13.10.2018
    • Ondřej Haša 4. místo kata starší žáci, 1. místo kata dorostenci, 1. místo kumite staší žáci
    • Adam Raušer 3. místo kata starší žáci, 1. místo kata mladší žáci, 3. místo kumite mladší žáci
  • NÁRODNÍ POHÁR ŽACTVA 2018 – 2.kolo, Havlíčkův Brod 6. 10. 2018
    • Adam Raušer 2. místo kata mladší žáci 
  • XIX. EGKF Championships 2018, Portugalsko 18.9. – 23.9.2018 (Mistrovství Evropy karate Goju Ryu)
    • Adam Raušer 3. místo kata mladší žáci do 4. kyu, 5. místo kumite ml. žáci -35kg
    • Igor Laštůvka2. místo kata mladší žáci do 4. kyu
    • Ivana Laštůvková – 2. místo kata veteránky +35 let
    • Karel Imríšek – 2. místo kata tým senioři (součást týmu spolu s . T. Zaťko, M. Tamborlani)

 

Úspěchy v sezoně 2017/2018 – celkem 147 medailí!

  • Mistrovství světa karate Goju Ryu 2017 (4th WGKF Bukurešť září 2017, Rumunsko) – Igor Laštůvka 3. místo kata jednotlivci děti, Ivana Laštůvková 1. místo kata jednotlivci veteráni +35 let
  • 3. kolo Národního poháru žactva ČSKe 2017 Dubňany – Adam Raušer 3. místo kata jednotlivci ml. žáci 7-9 let, Igor Laštůvka 3. místo kata jednotlivci ml. žáci 10-11 let, Radek Horehleď 3. místo kumite jednotlivci st. žáci -52 kg (kompletní výsledky zde)
  • 3. kolo Poháru talentů v karate JSK ČSKe 2017 Brno – 16 medailí (kompletní výsledky zde)
  • Krajský pohár v karate JSK ČSKe 2017 Brno – 11 medailí (kompletní výsledky zde)
  • Grand Prix 2017 Ostrava – Adéla Hrajnohová 2. místo kata Female U10 7-9 let, Adam Raušer 2. místo  Kata Male U10 7-9 let, Igor Laštůvka 2. místo Kata Male U12 / 10 – 11 let, Martin Unger 7. místo Kata Male U21, Ivana Laštůvková 1. místo Kata Female Master 35+
  • Mistrovství ČR ČSKe všech stylů karate prosinec 2017 Karlovy Vary- Radek Horehleď 5. místo kumite st. žáci -52kg, Igor Laštůvka 5. místo kata ml. žáci (10-11), Ivana Laštůvková 2. místo kata Masters ženy (+35 let) (kompletní výsledky zde)
  • 1. kolo Poháru talentů a Krajského poháru v karate JSK ČSKe leden 2018 Tišnov – Pohár Talentů – 11 medailí, Krajský Pohár 15 medialí (podrobné výsledky zde a zde: Vysledky Tisnov 13.1.2018)
  • 1. kolo Národního poháru karate Goju Ryu 3.3. 2018 Kroměříž – 20 medailí (detailní výsledky zde)
  • 2. kolo Národního poháru karate Goju Ryu 7.4.2018 Hodonín – 18 medailí (detailní výsledky zde)
  • 2. kolo Beginner Cup, Pohár talentů a Krajský pohár JSK ČSKe 2018 14.4.2018 Rosice – 14 medailí (detailní výsledky zde)
  • Krajský pohár karate OSK ČSKe a Pohár Talentů OSK ČSKe 22.4.2018 Olomouc – 12 medailí
  • Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska v Karate 5.5.2018 Jeseník – Adam Raušer1. místo kata ml. žáci a žákyně 7-9 let do 7. kyu, 1. místo kata ml. žáci a žákyně 10-11 let do 7. kyu
  • NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2018 – 2.kolo 19.5.2018 Hradec Králové – Ivan Geisler3. místo kumite dorostenci -70kg
  • MČR karate Goju Ryu 26.5.2018 Brno – 12 medailí (detailní výsledky zde)
  • Pardubice Open 2018 – 6th International KARATE LIONS CUP 2.6.2018 Pardubice – Ivan Geisler 2. místo kumite cadets -70 kg, Igor Laštůvka – 1. místo kata ml. žáci, Ivana Laštůvková – 1. místo kata Maters, 3. místo kata Seniors
  • 1. kolo Národního poháru žáků 9.6.2018 Lovosice – Igor Laštůvka – 2. místo kata starší žáci, oceněn jako Talent turnaje

 

 

Úspěchy v sezoně 2016/2017 – celkem 69 medailí

  • Mistrovství Evropy karate Goju Ryu 2016 (Steyr, Rakousko) – Igor Laštůvka 1. místo kata žáci, Michaela Kimmelová a Nikola Kimmelová 2. místo kata tým juniorky
  • 1. nominační turnaj mládeže na ME Shotokan Karate-Do International Federation 2016 v Brně – Ivan Geisler 1. místo kumite žáci
  • Otevřené mistrovství Moravy a Slezska v karate Jeseník 2017 Igor Laštůvka 2. místo kata ml. žáci
  • Krajský pohár karate OSK ČSKe Olomouc 2017 – 9 medailí
  • 1. kolo Národního poháru karate Goju Ryu Hustopeče – 16 medailí (detailní výsledky zde)
  • 2. kolo Národního poháru karate Goju Ryu Kroměříž– 27 medailí (detailní výsledky zde)
  • MČR karate Goju Ryu 2017– 13 medailí (detailní výsledky zde)
  • Olympiáda dětí a mládeže 2017 v Brně – 7.- 13. místo (výsledky zde)

Úspěchy v sezoně 2015/2016 celkem 75 medailí

  • Mistrovství JMK v karate JSK ČSKe Brno 2015– 8 medailí
  • Grand Prix Ostrava 2015 – 5 medailí
  • Mistrovství světa karate Goju Ryu Nový Zéland 2015 – 1. místo Karel Imríšek (kata jednotlivci), 2. místo kata tým ČR (člen Karel Imríšek)
  • Jihomoravský turnaj talentů Brno 2015 – 5 medailí
  • Anketa Sportovec roku 2016– Karel Imríšek získal 2. místo
  • 1. kolo Národního poháru karate Goju Ryu 2016 v Kroměříži – 20 medailí
  • 2. kolo Národního poháru karate Goju Ryu 2016 v Hodoníně – 20 medailí
  • MČR karate Goju Ryu 2016 – 14 medailí

Úspěchy v sezoně 2014/2015

  • připravujeme…